عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نمایشگاه دائمی "ایران ساخت" و استفاده از ظرفیت‌های موجود، زمینه را برای معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان، بهتر دیده شدن آنها و عرضه محصولات به متقاضیان فراهم می‌کند.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با برگزاری نشست مشترک مدیریت شهری و مجمع نمایندگان اصفهان بسیاری از مشکلات شهر همچون مسائل زیست محیطی، موضوعات مربوط به آب، آلودگی هوا و حمل‌ونقل عمومی رفع خواهد شد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مجموعه‌های دانش‌بنیان می توانند در مدیریت منابع و ایجاد خدمات جدید و بهره‌ور و خلاقانه به مدیریت شهری کمک کنند.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: درصدد هستیم متولی بافت تاریخی شهر را مشخص کنیم تا تحت عنوان شورای عالی بافت تاریخی یا ذیل یک معاونت گردشگری و بافت تاریخی فعالیت کند تا بسیاری از مشکلات این عرصه رفع شود.
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: درصدد هستیم که نشست اتحادیه شهرهای تاریخی جهان را به میزبانی اصفهان برگزار کنیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان مباحث مطرح شده این هفته کمیته نظارتی شورای ششم در چهار منطقه شهرداری را تشریح کرد.
رئیس کمیسیون پایش و نظارت بر مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سامانه شفافیت شهرداری اصفهان به شکل کاملاً شیشه‌ای فرایندها و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد را به شهروندان عرضه خواهد کرد و این اتفاق شامل نقض حریم خصوصی شهروندان نخواهد بود.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان، خلاقیت و نوآوری را از ارکان مهم حوزه خدمات شهری دانست و گفت: بهره‌مندی از این ظرفیت در کنار تجهیزات و ابزارهای لازم مورد تاکید است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان جزئیات اولین تحقیق و تفحص شواری ششم در مورد شهرک شهید کشوری به همراه زمین‌های چشمه توتی را تشریح کرد.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان شهرسازی الکترونیک و احیای بافت ناکارآمد شهری را از اولویت‌های اصلی شورای شهر اصفهان در دوره ششم برشمرد. 
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه دشمن در قضیه آب به دنبال ایجاد انشقاق میان مردم است، گفت: مدیریت ملی آب می‌تواند بسیاری از این مشکلات را حل کند.
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به پیشتازی اصفهانی‌ها در دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی گفت: ۲۷ درصد شهدای فتح خرمشهر اصفهانی هستند.

صفحه‌ها