• 1399-01-26 15:41
  • کد محتوا:1556
احتکار اقلام مورد نیاز مردم از انسانیت و جوانمردی به دور است

رئیس شورای اسلامی شهر:  5400 هکتار فضای اکولوژیک در شهر اصفهان داریم که 3700 هنکار مدیریت آن با شهرداری اصفهان است و با توجه به وضعیت آلودگی که داریم همه باید همیاری و همکاری داشته باشند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز در یکصدوپانزدهمین جلسه علنی شورا شهر اصفهان، اظهار کرد: از همه کسانی که به طور شبانه روی می‌کوشند تا حافظ سلامت مردم باشند و جامعه را با تدابیر لازم مدیریت می‌کنند تشکر کنم و ماموریت های محوله را به خوبی اجرایی کنند.

وی افزود: از طبیبان و پرستاران و نیروهای خدماتی که در بیمارستان‌های شهر اصفهان، استان و کشور در حال فعالیت هستند و جان خود را به خطر می‌اندازند تا مسئولیت انسانی خود را اجرایی کنند تشکر ویژه دارم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: از مدیریت شهری که پا به پای دوستان عزیز ما در دانشگاه علوم پزشکی پیش می‌روند و تلاش می کنند سلامت مردم شهر را جدی بگیرند تشکر می‌کنیم و در جلسه‌ای که با دانشگاه علوم پزشکی داشتیم از مدیریت شهری تشکر کردند و اعلام کردند هیچکس به اندازه مدیریت شهری به کمک دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیامد. مدیریت شهری با ضدعفونی کردن مترو، اتوبوس، تاکسی و محل های بازی کودکان موجبات گندزدایی در شهر را فراهم آوردند. 

نصراصفهانی با بیان اینکه مردم هم تذکرات کارشناسان را جدی گرفتند و امیدوارم باز هم بیشتر به مرز خود کنترلی برسیم، تصریح کرد: نقش شهروندان یک نقش برجسته‌ای است که از همراهی و مشارکت مردم در مراقبت های ویژه بهره مند باشیم.

وی تاکید کرد: از مراجع قضایی، نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی درخواست دارم در برابر افرادی که به احتکار اقلام مورد نیاز مردم می پردازند و از انسانیت و جوانمردی فاصله می گیرند. برخورد درخوری را داشته باشند. این افراد خود می توانند انگل و ویروس باشند. این افراد سلامت جامعه را تهدید می کنند. 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه ما با وحدت و هم افزایی می توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم، گفت: از کارگران عزیز که در گوشه و کنار این شهر به بحث گلکاری مشغول هستند و شرایطی را رقم می زنند که در شهری که امروز دچار فشار و استرس است با گل آرایی بتوان بر شرایط ناگوار حاکم فائق آیند. 

 

نصر اصفهانی اضافه کرد: هفته درختکاری را در پیش داریم از تمهیدت خدمات شهری تقدیر و تشکر می کنیم، 5400 هکتار فضای اکولوژیک در شهر اصفهان داریم که 3700 هنکار مدیریت آن با شهرداری اصفهان است و با توجه به وضعیت آلودگی که داریم همه باید همیاری و همکاری داشته باشند. و روز به روز تلاش همه باید به گونه ای باشد که ما افزایش سرانه فضای سبز را در دستور کار داشته باشیم.