• 1399-01-26 15:45
  • کد محتوا:1558
در مورد ویروس کرونا اگر وضعیت قرمز باشد، شرایط مناسبی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی را نخواهیم داشت

رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر: مراکز توانبخشی چون یارانه دریافت می کنند و یارانه بر اساس سرانه و تعداد افراد است، اگر بخواهند تعطیل کنند یارانه آنها قطع می شود پس مدام مجبور به حضور در مراکز هستند از استاندار می‌خواهیم با تدبیری در این خصوص مراکز توانبخشی را تاپایان تعطیلات نوروزی تعطیل اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش محمدی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، در خصوص احتکار لوازم بهداشتی، اظهار کرد: مواردی که از محتکرین که انسانیت را نمی‌شناسند کشف و ضبط می شود از دستگاه قضایی خواهش دارم قبل از اینکه دچار قاعده و قانون سیکل شود در اختیار سیستم بهداشت و درمان قرار دهند تا کادر درمان بتوانند از این وسایل استفاده کنند.

 

وی افزود: به ستاد بحران استان که در ارتباط با ویروس کرونا تشکیل شده است پیشنهادی دارم و آن هم این است مراکز توانبخشی چون یارانه دریافت می کنند و یارانه بر اساس سرانه و تعداد افراد است، اگر بخواهند تعطیل کنند یارانه آنها قطع می شود پس مدام مجبور به حضور در مراکز هستند از استاندار می‌خواهیم با تدبیری در این خصوص مراکز توانبخشی را تاپایان تعطیلات نوروزی تعطیل اعلام کنند. 

 

رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان، اضافه کرد: پیشنهاد دیگر به این ستاد در خصوص تدبیری در خصوص نوروز است، جلساتی و تدابیری اندیشه شود اگر قرار باشد ویروس کرونا در همین وضعیت شرایط قرمز باشد وضعیت مناسبی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی را نخواهیم داشت و خطراتی برای شهروندان اصفهان و مهمانان نوروزی ایجاد خواهد شد.

 

محمدی تصریح کرد: در خصوص موضوع چهارشنبه سوری نیز دستگاه های فرهنگی از امروز روی این موضوع متمرکز شده و به عنوان یک فرآیند فرهنگی و یک دوره همی درون خانوادگی ایجاد کنند.