• 1400-10-13 09:33
  • کد محتوا:53815
برگزاری نخستین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع آشنایی با لایحه درآمدهای پایدار شهرداری‌ها

نخستین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع آشنایی با لایحه درآمدهای پایدار شهرداری‌ها از سوی مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامي شهر اصفهان، در چارچوب فعالیت‌های باشگاه شهراندیشان، اولین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع "آشنایی با لایحه درآمدهای پایدار شهرداری‌ها" با حضور دکتر ناصر یارمحمدیان دوشنبه 13 دی ماه از ساعت 19 برگزار می‌شود.

دکتر یارمحمدیان عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان و مشاور مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی است. تخصص ویژه وی اقتصاد شهری است و سال‌هاست در فضای نظری و عملی به موضوع مالیه شهری می‌پردازد.

از آنجا که این لایحه نقشی کلیدی و اثرگذار بر نظام مالی شهرداری‌ها خواهد داشت، آشنایی با ابعاد و الزامات آن ضروری می‌نمود. از همین رو، اولین گفت‌وگوی شهراندیشی به این موضوع خواهد پرداخت.

این برنامه به همت مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان و با همکاری خبرگزاری ایمنا و اداره خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان برگزار می گردد.

علاقمندان برای حضور در این گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی می‌توانند به صفحه مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان به ادرس isfahan.research  مراجعه نمایند.

انتهای پیام/