• 1400-10-13 11:23
  • کد محتوا:53820
احداث کمربند شمالی در جهت رفع بن‌بست منطقه ۱۵

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: احداث  کمربند شمالی با همکاری و هم‌فکری مدیران مناطق چهار و ۱۰ شهرداری عملیاتی خواهد شد تا در پایان این دوره مدیریت شهری مشکل بن‌بست بودن منطقه ۱۵ نیز رفع شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامي شهر اصفهان، فرزانه کلاهدوزان در جلسه کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر اصفهان که این هفته در منطقه ۱۵ شهرداری برگزار شد،  در رابطه با فضاهای بی‌دفاع شهری منطقه ۱۵ اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی این منطقه که در دیگر مناطق نیز وجود دارد، فضاهای بی‌دفاع بین حریم منطقه با محله‌های الحاقی است که باید با برگزاری جلساتی با فرمانداری و استانداری برای این موضوع چاره‌اندیشی شود.

وی در رابطه برنامه‌های شورای شهر برای ارتقای کیفیت زندگی شهری افزود: با توجه به شعار «اصفهانِ من شهر زندگی» در این دوره مدیریت شهری، منشور شورای ششم تدوین شده تا بودجه سال آینده با تأکیدات و بر اساس افق این منشور به شهردار و مناطق ابلاغ شود.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان در رابطه با مزایای استفاده از منشور شورا تصریح کرد: کاهش مشکلات مردم و برچیده شدن بسترهای رانت و فساد در شهرداری از مزایای استفاده از این منشور در برنامه‌ریزی بودجه سال آینده است.

وی در رابطه با دیگر چالش‌های منطقه ۱۵ گفت: اصلی‌ترین مشکلات این منطقه، محله‌های الحاقی به حریم منطقه و بن‌بست بودن خیابان‌های موازی منطقه است که با احداث کمربند شمالی از سمت خیابان اریسون به سمت کردآباد این مشکل مرتفع خواهد شد.

کلاهدوزان تصریح کرد: احداث کمربند شمالی با همکاری و هم‌فکری مدیران مناطق چهار و ۱۰ شهرداری عملیاتی خواهد شد تا در پایان این دوره مدیریت شهری مشکل بن‌بست بودن منطقه ۱۵ نیز رفع شود.

وی تکمیل رینگ چهارم با کمک اعتبارات شهرداری مرکزی را از دیگر اولویت‌های منطقه ۱۵ عنوان کرد و افزود: جانمایی درست برای پایانه مسافربری این منطقه از درخواست‌های شهروندان این منطقه بوده که باید مورد بازبینی قرار گیرد.

انتهای پیام/