• 1400-10-26 12:42
  • کد محتوا:53888
روشنایی کمربند شرق اصفهان تأمین شود

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تردد و پرخطر بودن کمربند شرق اصفهان گفت: با همکاری شهرداری و شرکت توزیع برق، روشنایی این محور بای تأمین شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمدرضا فلاح در تذکر خود در بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: یکی از جاده‌های پر جمعیت و پرتردد که مراکز حساسی نیز در آن واقع شده کمربندی شرق اصفهان است. شهر رویاها، نمایشگاه بین‌المللی، سالن اجلاس، پیست موتورسواری و مجتمع‌های مسکونی سبب افزایش تردد در این منطقه شده است که متأسفانه فاقد روشنایی است و تصادفاتی در آنجا رخ می‌دهد که جبران ناپذیر است.

وی تأکید کرد: با توجه به تردد فراوان در این جاده و پرخطر بودن آن، شهرداری با همکاری شرکت برق نسبت به تأمین برق در این منطقه اقدام کنند.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اصفهان پس از تهران و مشهد مقدس سومین شهر پرجمعیت کشور است و بعد از مشهد بیشترین آمار جذب گردشگران را دارد، گفت: متاسفانه بسترها و زیرساخت‌های گردشگری در اصفهان مهیا نیست و آنچه هست مطلوب شهر اصفهان نیست.

وی افزود: محیط‌های فیزیکی در پایانه‌ها، راه‌آهن و فرودگاه و حمل و نقل درون شهری، محل اسکان مسافران و سرویس‌های بهداشتی از شرایط خوبی برخوردار نیست که دستگاه‌های ذی‌ربط باید نسبت به اصلاح این محیط‌ها به گونه‌ای که در شأن و منزلت گردشگران باشد اقدام کنند.

فلاح خاطرنشان کرد: تولید اپلیکیشن گردشگری نیز برای اصفهان لازم است تا آدرس اماکن تفریحی و گردشگری، مراکز مهم خرید، آدرس هتل‌ها و مسافرخانه‌ها و... را در اختیار گردشگران قرار دهد.

انتهای پیام/