• 1400-10-26 12:48
  • کد محتوا:53890
توضیحات غلامحسین صادقیان پیرامون استعفا از عضویت شورای اسلامی شهر اصفهان

رئیس کمیسیون بهداشت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان درباره علل و روند استعفای خود از شورای شهر توضیح داد. 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، غلامحسین صادقیان در بیست و ششمین جلسه علنی شورای شهر و در جریان بررسی موضوع استعفا از شورا به علت مسئولیت جدید در وزارت بهداشت اظهار کرد: از اعضای شورا تقدیر و تشکر می‌کنم و بر خود لازم می‌دانم که از مردم شریف اصفهان که به رغم شرایط اقتصادی نامطلوب پای صندوق‌های رأی آمدند و به لیست مورد تایید علما اعتماد کردند قدردانی کنم.

وی افزود: از اینکه به علت شرایط ویژه و ناخواسته مجبور به استعفا شدم از مردم اصفهان و علما عذرخواهی می‌کنم.

رئیس کمیسیون بهداشت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: در جلسه تلفیق روند کار را در حضور اعضا عنوان کردم و پس از صدور ابلاغ، ضمن هماهنگی صورت گرفته با رئیس شورا، از یک ماه مرخصی استفاده کردم.

وی ادامه داد: بر اساس قانون حضور در جلسه علنی و یک کمیسیون برای اعضای شورا الزامی است و اگر در همین حد حضور پیدا کنند از نظر شکلی و قانونی، وظایف نمایندگی خود را ایفا خواهند کرد. حدود یک ماه در جلسات علنی و کمیسیون بهداشت و خدمات شهری و کمیته نظارتی مناطق حضور پیدا کردم؛ اما واقعیت این است که تکالیف عضو شورا و انتظاراتی که از او هست با این میزان وقت‌گذاری امکان ندارد و لازم است که زمان بیشتری درنظر گرفته شد.

صادقیان خاطرنشان کرد: ضمن مشورت با معتمدین و علما از سمت خود استعفا می‌دهم و با توجه به وجود اعضای علی البدل، از این ظرفیت استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/