• 1400-10-26 15:20
  • کد محتوا:53942
دومین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع " نقش شناسنامه‌ی‌معابر شهری در مدیریت هزینه و تعمیر و نگهداری خیابان‌ها"

دومین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع " نقش شناسنامه‌ی‌معابر شهری در مدیریت هزینه و تعمیر و نگهداری خیابان‌ها" به همت مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامي شهر اصفهان، از آنجایی که مستندسازی سوابق و شناسنامه معابر شهر نقش مهمی در عدالت توزیعی و کاهش هزینه‌های مدیریت شهری دارند، دومین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع " نقش شناسنامه‌ی‌معابر شهری در مدیریت هزینه و تعمیر و نگهداری خیابان‌ها" به همت مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان دوشنبه 27 دی‌ماه ساعت 19برگزار می‌شود.

در این گفت‌وگو که به وسیله صفحه اینستاگرام مرکز پژوهش‌ها به صورت زنده پخش می‌شود رسول میرباقری، رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان، احمد عیدی مدیر اجرا و نظارت معاونت عمران شهرداری اصفهان، احمد گلی, عضو هیات علمی دانشکده عمران و حمل و نقل دانشگاه اصفهان، امیر ایزدی، عضو هیات علمی دانشگاه آمل و مجید عمو چی رییس اداره حمل و نقل همگانی به عنوان مجری کارشناس حضور خواهند داشت.

علاقمندان برای حضور در این گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی می‌توانند به صفحه مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان به ادرس isfahan.research  مراجعه نمایند.

انتهای پیام/