• 1400-12-23 10:59
  • کد محتوا:54563
فرهنگ‌سراهای شهر می‌توانند محل توزیع محتوا در زمینه فرهنگ انتظار برای شهروندان باشند

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید بر لزوم امضای تفاهم نامه‌ای میان شهرداری و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی، گفت: این تعامل و همکاری لازم است، زیرا به تعداد فرهنگ سراهای شهر می‌توانیم محل توزیع محتوا در زمینه فرهنگ انتظار داشته باشیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، مصطفی نباتی نژاد اظهار کرد: چند سال پیش بحران امید و افق توسط یکی از نظریه پردازان کشور مطرح شد. معتقدیم توجه به فرهنگ انتظار پاسخگوی این مساله در سطح جامعه به خصوص جوان است.

وی ادامه داد: لازم است بر ساری و جاری کردن فرهنگ انتظار در میان نسل جوان کشور اقدام کنیم زیرا اثر ماندگاری به دنبال خواهد داشت.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آینده پژوهی از جمله رشته‌های موثر دانشگاهی است و مدیریت دانش فارغ التحصیلان این رشته می‌تواند مورد توجه بنیاد مهدویت و آینده پژوهی قرار گیرد.

وی با تأکید بر لزوم امضای تفاهم نامه‌ای میان شهرداری و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی، گفت: این تعامل و همکاری لازم است، زیرا به تعداد فرهنگ سراهای شهر می‌توانیم مرجع توزیع محتوای سالم در زمینه مهدویت داشته باشیم.

نباتی نژاد گفت: اگر سیاست ما در توسعه و بهره برداری از فضاهای فرهنگی، حمایت صحیح و راهبردی از فعالین فرهنگی شهر است، باید اقداماتی همچون اقدام ماندگار گذشته ی مشارکت شهرداری در ساخت و انتقال محل بنیاد مهدویت و آینده پژوهی را رقم بزنیم.

انتهای پیام/